Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко обговорив питання легального працевлаштування українських громадян на ринку праці Держави Ізраїль.

З метою запобігання порушень безвізового режиму між Україною та Ізраїлем та вирішення питання нелегального працевлаштування українських громадян в  Державі Ізраїль 14 березня 2019 року Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко провів зустріч з Директором Департаменту Євразії МЗС Ізраїлю Я.Лівне й Директором департаменту двосторонніх угод МВС Ізраїлю Ш.Рейзін-Сессон, а також переговори у форматі відео-конференції з Послом Ізраїлю в Україні Й.Леоном.

У ході зустрічі було наголошено, що легальний спосіб працевлаштування українських громадян на ринку праці в Державі Ізраїль відбувається відповідно до угоди між Урядом Держави Ізраїль та Кабінетом Міністрів України про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Цією угодою передбачено  унормоване працевлаштування українських працівників у певних галузях економіки Ізраїлю, зокрема, у будівництві,  на умовах надання щорічної квоти і соціальних гарантій відповідно до ізраїльського законодавства.

Відповідно до угоди українські фахівці, в першу чергу, будівельних спеціальностей із підтвердженою кваліфікацією мають змогу працевлаштуватися в будівельних компаніях Ізраїлю й отримувати гарантовану зарплату, медичну страховку й мати належні умови праці, що дасть можливість підвищити рівень соціального та економічного захисту громадян України.

Translate »